Zwrot

100 dni na zwrot!

Wykonując naszą pracę, staramy się dbać o Twoje zadowolenie. Jeśli jednak z jakiejś przyczyny zamówiony produkt Cię nie satysfakcjonuje, masz aż 100 dni na wyrażenie chęci jego zwrotu, od chwili dostarczenia zamówienia. Nie musisz się jednak obawiać, że nie zdążysz nadać paczki — dajemy 14 dni na zwrot zamówienia od momentu poinformowania nas o chęci jego dokonania. 

W momencie odstąpienia od umowy kupna, zwrócimy Ci koszty poniesione podczas składania zamówienia (koszty zakupu + koszty dostawy). Dołożymy starań, abyś otrzymał środki na konto, z którego dokonano płatności, w przeciągu kilku dni i nie później niż 14 dni od daty zatwierdzenia zwrotu. 

Aby poinformować nas o chęci dokonania zwrotu, napisz pod adres: biuro@pesport.pl – zapewniamy, że po drugiej stronie są ludzie, którzy chcą Ci pomóc. W wiadomości koniecznie załącz otrzymaną fakturę do zamówienia oraz uzupełniony formularz zwrotu.

Odeślij paczkę na adres:

Pesport.pl sp. z o.o
Stargardzka 8a, 54-156 Wrocław

Pomimo tego, że troszczymy się o Twoją satysfakcję, zaznaczamy, że nie przyjmujemy produktów, które noszą ślady użytkowania, inne niż było to konieczne do stwierdzenia podstawowych cech artykułu. 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:
Mail: biuro@pesport.pl
Telefon: + 48 71 71 50 166