Stoły

Wakacje sprzyjają wyjazdom. Nie tylko tym wielkim, planowanym, ale także tym mniejszym, spontanicznym, czasem jednodniowym, a czasem kilkudniowym. Na takich wyjazdach, szczególnie jeśli jedziesz własnym samochodem, przydać Ci się może stół turystyczny

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zainteresowanie stołami turystycznymi wzrasta w okresie lata, kiedy chcemy choć na chwile wyrwać się z domu i pobyć w innym miejscu, pozwiedzać, ale także odpocząć i zrelaksować się. Bardzo przydatnym na krótkie wyjazdy nad wodę, okazuje się stolik turystyczny składany, który zajmuje w samochodzie mało miejsca, a doskonale spełni swe zadanie. Mały biwak nie może obejść się bez tego sprzętu. Jest bowiem gdzie postawić kawę czy herbatę, butelkę napoju, zakąski. Stolik turystyczny sprawdzi się podczas samotnego wyjazdu, ale także wtedy, gdy zabierany na wyprawę całą rodzinę. Jest grupa osób, które uwielbiają niewielkie wypady poza miasto, nad jezioro, nad rzekę, do lasu. Wyprawy całodzienne lub popołudniowe w weekend sprawiają, że wszyscy nabierają trochę dystansu do rzeczywistości, mogą odpocząć i się zrelaksować. Pobyć razem na łonie natury. Stolik turystyczny powinien być wówczas podstawowym elementem wyposażenia naszego samochodu.

Stoły turystyczne idealne pod namiot

Coraz popularniejsze stają się na powrót wyjazdy pod namiot. Niegdyś bardzo modne między innymi dlatego, że dosyć tanie, obecnie także wracają do łask. Nie każdy mógł sobie pozwolić na pobyt w hotelu, zatem namiot i pole namiotowe, lub rozbijanie się na dziko, było kiedyś bardzo ciekawą alternatywą wypoczynku. Obecnie troszkę wracamy do tamtego sposobu spędzania czasu. Może wynika to z faktu, że na utartych szlakach jest mnóstwo ludzi i coraz trudniej o nocleg w hotelu, pensjonacie, czy domu prywatnym. Z namiotem mamy własny dach nad głową i możemy postarać się o całe zaplecze, które zmieścimy w samochodzie. Stolik turystyczny walizka, to bardzo praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą całkowicie rezygnować z komfortu spożywania posiłków po namiotem. Można go bez problemu upchnąć w samochodzie i rozłożyć w dowolnym miejscu. Jego przygotowanie do użytku zajmuje niewiele czasu i jest bardzo proste.

Stoły turystyczne a kempingi

Niejeden z nas zamieniłby hotel na przyczepę kempingową. To poczucie wolności, swobody, braku ograniczeń wynikających z miejsca do spania no i doskonała baza wypadowa na wędrówki. Coraz częściej na naszych drogach można spotkać przyczepy kempingowe, a także kampery. Jest to niesamowity sposób na podróżowanie, mamy dom ze sobą. W przyczepie czy kamperze zmieścimy wszystko, co jest nam potrzebne, także stolik kempingowy, czy inne stoliki biwakowe. Czasem potrzebujemy przecież więcej miejsca, niż tylko jeden stół turystyczny rozkładany. Jeśli chcemy na świeżym powietrzu przygotowywać posiłki przydałoby się więcej miejsca do pracy. Rozkładany stolik turystyczny będzie doskonałą alternatywa, niewielki i praktyczny, okaże się bardzo pomocny dla wszystkich uczestników podróży. Możemy wyposażyć się w stoły turystyczne rozkładane, i używać ich w miarę naszych potrzeb, jeden lub kilka. Ważne jest to, że podczas przewożenia nie będą zajmowały dużo miejsca.

Wielkie grilowanie i biesiadowanie

Kto z nas wyobraża sobie lato bez grilla? Raczej mało jest takich osób, każdy czeka z niecierpliwością na otwarcie sezonu grillowania, aby poczuć smak świeżo pieczonej kiełbaski czy grillowanych warzyw. Renesans przezywają rodzinne ogródki działkowe, gdzie także przyda się stół kempingowy. Na działkach śmiało możemy wykorzystać stoliki turystyczne. Stolik składany turystyczny bez problemu przechowamy w domku działkowym i wykorzystamy w każdej sytuacji, kiedy będziemy potrzebować blatu na zewnątrz. Stoły biwakowe tez znajdą zastosowanie w ogródkach działkowych, możemy je dowolnie ustawiać tam, gdzie akurat potrzebujemy, są stabilne i lekkie, a więc nie sprawiają kłopotu podczas przenoszenia. Stolik rozkładany turystyczny wsuniemy w małą szczelinę za szafa i tam może poczekać na kolejny czas użytku, zatem nie zagraci nam małej przestrzeni domku na działce. Im mniejsza przestrzeń, jaką dysponujemy tym bardziej liczy się nasza pomysłowość. Stoliki turystyczne składane zajmują niewiele miejsca, a spełniają taką samą rolę, jak stoły kempingowe, czy zwykłe stoły domowe. Jak widać stoły turystyczne różnej wielkości i formy przydadzą się nie tylko podczas dłuższych wyjazdów, ale także podczas małych wypadów za miasto, czy spędzania czasu na działce. Podczas grilowanie potrzebujemy miejsca do położenia przygodowych potraw, mięs, surówek, zatem przyda się każdy stół turystyczny składany, czy większy stolik kempingowy składany.

A co z balkonem i tarasem czyli małe stoliki turystyczne

Mały stolik turystyczny możemy śmiało wykorzystać także na niewielkim balkonie czy tarasie. Nie każdy ma mnóstwo miejsca, czy swoją działkę, zatem balkon i taras także są tymi przestrzeniami, gdzie chcemy wygodnie usiąść, a nie koniecznie możemy sobie pozwolić na ustawienie tradycyjnego stołu. Stół rozkładany turystyczny , na czas, kiedy nie będzie używany możemy odstawić w kąt balkonu i sięgać po niego wtedy, kiedy jest nam potrzebny. To zaoszczędzi nam miejsca, na niejednokrotnie małej przestrzeni balkonu w bloku. Stolik turystyczny rozkładany wystarczy aby wygodnie wypić kawę, czy zjeść nieskomplikowane śniadanie na tarasie. Taki stół ma także ogromną przewagę nad tradycyjnym meblem, bowiem stół składany turystyczny możemy zabrać w dowolne miejsce, a więc nie będziemy go używać jedynie na balkonie, czy tarasie, może z nami podróżować. Stoły turystyczne składane to niezwykle praktyczne rozwiązanie znajdujące wiele zastosowań. Zatem wydatek na taki sprzęt, to wydatek, który jest jak najbardziej uzasadniony. Stoliczek turystyczny możemy także rozłożyć dla dziecka w dowolnym miejscu ogrodu, zatem stworzyć dla naszej pociechy fajne miejsce zabaw i odpoczynku.

Wyjazdy, podróże, małe i duże

Kiedy wyjeżdżamy na kilka dni chcielibyśmy trochę więcej komfortu. Zatrzymujemy się czasami na kempingu gdzie dostajemy do dyspozycji trochę ziemi, małą przyczepę, miejsce do spania. Fajnie sprawdzają się wtedy stoliki kempingowe. Jeśli podróżujemy własną przyczepą możemy zaopatrzyć się stół do przyczepy kempingowej, który także będzie służył nam na zewnątrz. Stół kempingowy składany znajdzie także bardzo duże zastosowanie podczas naszych wypraw. Jeśli chodzi o stoły turystyczne składane to nic nie powinno ograniczać naszej wyobraźni. Składany stolik turystyczny powinien znaleźć się w każdym domu, bowiem wcześniej czy później zaistnieje sytuacje, kiedy po niego sięgniemy. Stolik do przyczepy kempingowej także doskonale sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie. Wykorzystanie tego typu mebli, szczególnie w sezonie letnim będzie naprawdę duże i raczej nie musimy się obawiać, że sprzęt pokryje się grubą warstwą kurzu. Sami będziemy zaskoczeni jak często stolik jest nam potrzebny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium