Prezenty świąteczne potrafią sprawić nie lada problem.

Chcemy, aby nasz podarunek jak najbardziej ucieszył naszych bliskich. Bo to o nich myślimy w Święta.

Zadbajmy o naszych kochanych dziadków, zatroskanych rodziców i o dzieci, które tak bardzo czekają każdego roku na Święta. Z myślą o Twoich najbliższych, przygotowaliśmy wyjątkowe prezenty. 

Z myślą o…

🎅 O babci, która cierpi na bóle pleców, gdy piecze ciasto

Ból kręgosłupa często z wiekiem potrafi dawać mocno w kość. Idealnym prezentem dla babci na święta może okazać się mata do akupresury. To specyficzny rodzaj maty z kolcami, która używana regularnie pomaga w leczeniu bólu kręgosłupa, rwy kulszowej oraz migreny. 

Masaż przy użyciu maty do akupresury wpływa również korzystnie na układ krążenia, relaksuje i poprawia sen. A w końcu szarlotka nigdzie nie smakuje tak dobrze, jak u babci. Ani pierogi na święta 🙂

🎅 O tacie, któremu do pracy potrzebne są ciepłe rzeczy.

Tata jak to tata — samochód naprawi mimo mrozu, odśnieży przed domem i w pracy nie raz zmarznie na ziąbie. To wszystko z myślą o rodzinie, dlatego zatroszczmy się o tatę, by zawsze było mu ciepło. Ciepła czapka, polar, rękawiczki to zestaw, który zadowoli każdego tatę. 

🎅 O mamie, która dba o innych, a zapomina o sobie.

Mama zawsze dba, by rodzinie niczego nie brakowało. Oszczędza dla dzieci, by zapewnić im wszystko, co najlepsze. W wolnym czasie gotuje ulubiony obiad dla męża, by zrobić mu przyjemność. I zapomina czasem w tym wszystkim o sobie. A przecież kocha chodzić w góry i spacery wieczorami. Zadbajmy o nasze kochaną mamę.

🎅 O przyjaciółce, która chciałaby zacząć praktykować jogę, ale ciągle to odkłada. 

Tysiąc spraw na głowie potrafi przytłoczyć. Chwila z jogą to czas tylko dla siebie. Twoja przyjaciółka zasługuje, by zatrzymać się na chwilę, wyciszyć, odprężyć i zrzucić ciężar narzucony na barki w trakcie dnia. Daj jej tę chwilę, jeśli sama ją odkłada. 

🎅 O wnuku, który zbiera od roku kieszonkowe na nową hulajnogę.

Dzieci mają swoje małe marzenia. Pisza list do Mikołaja z prośbą o nową hulajnogę, taką jak ma kolega. Zbierają kieszonkowe przez cały rok, by rodziców nie prosić o rolki, ani o piłkę nożną. Małe marzenia, które dla dzieci mają duże znaczenie. To nie tylko radość z zabawy, ale także troska o ich zdrowy rozwój i zakorzenienie myśli, że ruch w życiu ma znaczenie.