Dzieci na Święta czekają zawsze najbardziej. Śnieg, lepienie bałwana, sanki, pieczenie pierników z babcią, ozdoby świąteczne i list do Mikołaja… Prezenty z myślą o dzieciach, które mają swoje małe marzenia 🙂 

Prezenty na święta dla dzieci do 5 lat

Doskonałym wyborem pod choinkę dla najmłodszych jest hulajnoga z siedziskiem, która pełni funkcję rowerku biegowego. Tego typu sprzęt bardzo często umożliwia zdemontowanie siodełka, zamieniając go tym samym w standardową trójkołową hulajnogę. Dziki temu hulajnoga 2w1 pozwala na dostosowanie pojazdu do poziomu zaawansowania i wieku dziecka. Jeśli maluch ma już 4 lata i więcej, sprawdzi się dla niego hulajnoga trójkołowa bez możliwości zamontowania siedziska, a nawet hulajnoga dwukołowa. 

Prezenty na święta dla dzieci do 10 lat

Najmłodsze dzieci z tego przedziału posiadają już odpowiednie umiejętności ruchowe, by rozpocząć naukę jazdy na rolkach. Oczywiście mała stópka rośnie w zatrważającym tempie, dlatego rolki regulowane to doskonały wybór dla dzieci w tym wieku. Dużą popularnością cieszą się tzw. łyżworolki, które pozwalają wymienić kółka na płozy do jazdy po lodzie. Niektóre modele pozwalają również przekształcić sprzęt we wrotki lub rolko-wrotki. To duża różnorodność dla dziecka, które może cieszyć się latem rodzinną przejażdżką po parku, a zimą jazdą na lodowisku. 


P
odobnie jak w przypadku najmłodszych dzieci, w tym wieku świetnym pomysłem na prezent świąteczny jest hulajnoga. Oczywiście ważne jest dopasowanie odpowiedniego sprzętu do wieku dziecka oraz jego zdolnoci i preferencji. Hulajnoga miejska to bezpieczny wybór, który sprawdzi się w przypadku większości dzieci, natomiast hulajnoga wyczynowa pozwoli rozładować nadmiar energii bardziej odważnym dzieciakom. 

 

Niektóre aktywności, to coś więcej niż pasja. To styl życia. I jedną z nich jest właśnie skateboarding. Już najmłodsze dzieci mogą śmiało rozpocząć swoją przygodę z tym sportem. Dla maluchów polecane są deskorolki fiszki, które są bezpieczniejsze dla dzieci ze względu na większą przyczepność i lepszą amortyzację. Klasyczna deskorolka sprawdzi się dla nieco starszych dzieci, które chcą zacząć swoją przygodę z trikami na skateparku oraz przestrzeni miejskiej. 

 

W tym wieku dzieci zaczynają lokować swoje zainteresowania w konkretnej aktywności, w przypadku chłopców jest to często piłka nożna. Po szkole wychodzą z kolegami zagrać na pobliskim boisku i zaczynają swoje pierwsze treningi w drużynie piłkarskiej. Piłka nożna z pewnością ucieszy małego piłkarza. A może rękawice dla młodego bramkarza? 🙂 

 


Prezenty na święta dla dzieci do 14 lat

 

W tym wieku kiełkuje ziarenko pasji zasiane wcześniej. To właściwie już prawdziwa zajawka. Nie oznacza to jednak, że za późno na próbowanie nowych rzeczy. Na to nigdy nie jest za późno!

 

Dla starszych dzieci na prezent świąteczny również sprawdzą się doskonale rolki, hulajnoga, deskorolka, czy piłka nożna. Tu warto jednak wziąć pod uwagę stopień zaawansowania dziecka. Wraz z doświadczeniem i wiekiem rosną wymagania odnośnie danego sprzętu. Dzieci, aby rozwijać swoją pasję, zaczynają czuć, że potrzebują szybszych rolek, bardziej zwinnej hulajnogi wyczynowej, czy piłki nożnej, która dorówna ich umiejętnościom piłkarskim. 

🛼 Rolki, wrotki i łyżwy na prezent 

 

🛹 Deskorolki na prezent

 

🏂 Hulajnoga na prezent 

 

⚽️ Piłka nożna na prezent

 

🤾 Prezenty na święta dla każdego


Święta to czas dla naszych bliskich, ale warto dbać chwilę z naszą rodziną przez cały rok. To idealna okazja, aby zadbać o prezent, który przyniesie dużo radości podczas wspólnej zabawy.