Piłka nożna z Mistrzostw Świata 2022 na prezent

 

Z pewnością widzisz, jak ważna jest piłka nożna dla Twojego dziecka. Popołudnia po szkole zamiast w domu spędza na treningu lub grając z kolegami w piłkę. Weekendy podobnie. Z niecierpliwością czeka na kolejny mecz swojej drużyny. Prosi o coraz lepsze akcesoria do gry, a nawet sam odkłada na nie swoje kieszonkowe od rodziców lub babci. 

To prawdziwa pasja. I może w głowie Twojego małego lub większego piłkarza jest marzenie, by grać profesjonalnie w piłkę nożną. Jak Robert Lewandowski, Leo Messi, czy Karim Benzema. 

Mistrzostwa Świat to duże wydarzenie w świecie piłki nożnej, o czym pewnie nie raz już w domu usłyszałaś. Wiesz, jakie to ważne i że piłka na święta z Mistrzostw świata to doskonały prezent na święta. 

 

Duża rozpiętość cenowa, radość z prezentu taka sama


Wyjście ze znajomymi na boisko – coś co zawsze łączy ludzi, pozwala na aktywność, dodaje emocji. Granie od rana do nocy na podwórku z kolegami, latanie po piłkę za płot, szybka przerwa na obiad u babci.. Wróćmy do tych momentów i podtrzymujmy je z dziećmi! 

Prezentowane piłki inspirowane są wyglądem oficjalnej piłki meczowej Mistrzostw Świata 2022. Aby uczcić wyjątkowy charakter turnieju, zaprojektowano model Al Rihla, która prezentuje ideę szybkości i rotacji, towarzyszące najważniejszym rozgrywkom w Katarze.

 
Piłka nożna do gry MŚ 2022 adidas Al Rihla League H57782
 • Bezszwowa, zgrzewana technologią TSBE – wytrzymała, nie wchłania wilgoci
 • Butylowy pęcherz – piłka dłużej trzyma powietrze.
 • Powłoka TPU – elastyczność, wytrzymałość i odporność na odkształcenia
 • Nadrukowane logo Mistrzostw Świata FIFA – gratka dla każdego fana 
 • Certyfikat FIFA Quality – potwierdza jakość i precyzję wykonania
 • Zapakowana w oryginalny kartonk – gotowa na prezent 

Piłka nożna adidas sprawdzi się podczas rekreacyjnych rozgrywek na naturalnej nawierzchni trawiastej i treningów piłki nożnej Twojego dziecka. 

Butylowy pęcherz odpowiada za długotrwałe utrzymywanie powietrza, a tym samym odpowiedniego kształtu piłki, co przekłada się na kontrolowane odbicie i szybki lot futbolówki.

Syntetyczna, bezszwowa, powłoka z wypukłą strukturą Speedsheel odpowiada za kontrolowane prowadzenie piłki na boisku oraz większa prędkość jej lotu. 

Zgrzewana konstrukcja technologią TSBE nie chłonie wilgoci z murawy, dzięki czemu futbolówka zachowuje optymalne właściwości i stałą wagę przez cały czas. Gwarantuje to również dobrą wytrzymałość oraz pewniejszy kontakt z piłką.

Nadrukowane logo
Mistrzostw Świata FIFA™ ucieszy każdego mniejszego i większego piłkarza, a jednocześnie fana piłki nożnej, dla którego MŚ 2022 to nie lada wydarzenie. Intensywne kolory ułatwią zlokalizowanie piłki podczas gry na boisku.

Piłka nożna do gry MŚ 2022 adidas Al Rihla League H57782

Model posiada certyfikat jakości FIFA Quality, który potwierdza jakość i precyzję wykonania. Aby otrzymać taki certyfikat, piłka musi pomyślnie przejść siedem testów, które sprawdzają wagę piłki, jej obwód, okrągłość, odbicie, nasiąkliwość, utratę ciśnienia oraz zachowanie kształtu i rozmiaru.

Oryginalne pudełko sprawia, że jest to idealny prezent dla każdego dziecka. Oprócz tego piłka nożna Mistrzostw Świata 2022 Al Rihla sprawdzi się jako pamiątka kolekcjonerska.

Cena: 109,90 zł

Chcę kupić!

Piłka nożna do gry adidas Al Rihla Competition Ball H57792
 • Bezszwowa, zgrzewana termicznie – wytrzymała, nie wchłania wilgoci
 • Butylowy pęcherz – bardzo dobrze utrzymuje powietrze i nadaje kulisty kształt
 • Tekstura Speedshell – zwiększa prędkość lotu i obrotu piłki
 • Certyfikat FIFA Quality Pro – potwierdza najwyższą jakość i precyzję wykonania

Piłka nożna adidas została zaprojektowana z myślą o doskonaleniu piłkarskich umiejętności w duchu Mistrzostw Świata. 

W odróżnieniu od poprzedniego modelu, piłka ta posiada certyfikat FIFA Quality Pro, który potwierdza wysokie parametry wymagane podczas profesjonalnych rozgrywek. Aby uzyskać najwyższą ocenę FIFA Quality Pro, model musi przejść siedem testów w jeszcze bardziej wymagających warunkach niż w przypadku certyfikatu jakości FIFA Quality. W tym przypadku testy te również dotyczą wagi piłki, jej obwodu, okrągłości, odbicia, nasiąkliwości, utraty ciśnienia oraz zachowanie kształtu i rozmiaru.

Sprawdzi się ona podczas meczów na naturalnej murawie oraz profesjonalnych treningów Twojego dziecka. 

Syntetyczna, bezszwowa, powłoka z wypukłą strukturą Speedsheel odpowiada za kontrolowane prowadzenie piłki na boisku oraz większa prędkość jej lotu.

Zgrzewana konstrukcja nie chłonie wilgoci z murawy, dzięki czemu futbolówka zachowuje optymalne właściwości i stałą wagę przez cały czas. Gwarantuje to również dobrą wytrzymałość.

Podobnie, jak poprzedni model, piłka ta posiada butylowy pęcherz, który odpowiada za długotrwałe utrzymywanie powietrza, a tym samym odpowiedniego kształtu piłki, co przekłada się na kontrolowane odbicie.

 

Nadrukowane logo Mistrzostw Świata FIFA™ ucieszy każdego mniejszego i większego piłkarza, a jednocześnie fana piłki nożnej, dla którego MŚ 2022 to nie lada wydarzenie. Intensywne kolory ułatwią zlokalizowanie piłki podczas gry na boisku.

Piłka nożna Mistrzostw Świata 2022 Al Rihla sprawdzi się również jako pamiątka kolekcjonerska.

Cena: 209,00 zł

Chcę kupić!

Inne piłki… 😉 

Co jeszcze dla małego piłkarza i kibica w prezencie na święta? 

 

 1. Bilety na mecz. Twój kibic z pewnością ucieszy się, że może pójść na stadion obejrzeć mecz piłki nożnej na żywo. To będzie dla niego duże przeżycie, które zapamięta na długo. Rozpiętość cenowa biletów jest naprawdę spora.

   

 2. Plecak na trening, do którego Twój piłkarz zmieści strój sportowy, wodę i akcesoria do gry potrzebne mu podczas treningu lub meczu.

   

 3. Strój sportowy na trening. Dresowy komplet, lub koszulka, spodenki, getry piłkarskie i nagolenniki okażą się zawsze świetnym rozwiązaniem i pozwolą Twojemu dziecku zachować kieszonkowe na inne swoje potrzeby.

   

 4. Rękawice bramkarskie. Pod Twoim dachem rośnie mały bramkarz? Jego z pewnością najbardziej ucieszą nowe rękawice bramkarskie. Szczególnie warto zwrócić uwagę, aby wybrane rękawice dla dzieci zapewniały usztywnienie wokół kostek i palców, co zapewni im ochronę przed urazami.