O nas

O nas

Pesport to nie tylko sklep internetowy…

To Twój towarzysz w pierwszych i kolejnych doświadczeniach z aktywnością fizyczną. 

W naszym sklepie znajdziesz sprzęt, który pozwoli Ci dobrze się bawić w aktywny sposób. A jak? Po swojemu. O tym będziemy sporo mówić, pisać, tworzyć. Poznaj nas bliżej 🙂

Bo w tym wszystkim nie chodzi tylko o sport, a o to, że…

  • To jak się czujesz jest ważne. Również dla nas. Wierzymy, że ruch poprawia jakość życia każdego człowieka, dlatego chcemy pokazywać Ci możliwości i inspiracje na codzienne aktywności oraz sposoby na spędzanie czasu w gronie najbliższych. 
  • To gdzie jesteś nie ma znaczenia, bo naszym zadaniem jest dostarczenie Ci przystępnych i niedrogich rozwiązań, które będą na miarę Twoich potrzeb i możliwości. 
  • To co zrobisz zależy tylko od Ciebie, bo w aktywności nie chodzi o to, by “robić na siłę”, a o codzienną radość. My doradzamy i pokazujemy różne rozwiązania, jednak dajemy wybór, bo ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

Dlatego…

Naszą misją jest pokazanie prostych możliwości, które pozwolą czerpać Ci przyjemność z codziennej aktywności, bez względu na otaczające Cię warunki.

W dalszej perspektywie… 

Naszą wizją jest zbudowanie silnej i ukierunkowanej pozycji na rynku, tak aby Pesport przyszedł jako pierwszy na myśl wszystkim, którzy pomyślą o przyjemnej aktywności fizycznej i rekreacji. 

Nasz zespół to…

Ludzie młodzi, kreatywni i świadomi. Niektórzy z pasją do sportu od samego początku, inni… niekoniecznie, poznający dopiero uroki z codziennej małej aktywności. Może jak Ty? 

Chcemy… 

Zaoferować Ci coś więcej niż tylko miejsce, w którym zakupisz sprzęt sportowy. Pragniemy, by aktywne spędzanie czasu było niezależnie od stopnia zaawansowania i zasobów finansowych, dlatego w Pesport każdy może wybrać swój sposób na aktywność. A my pokażemy Ci, jak zacząć. Gdzie? Na blogu, w social mediach i naszym newsletterze. 

Jesteś dla nas ważny, dlatego…

Traktujemy Cię indywidualnie. Zawsze służymy pomocą, niezależnie czy wystąpił problem w trakcie zamówienia, czy po prostu potrzebujesz porady, co do wyboru produktu lub jego rozmiaru. Automatyczne odpowiedzi są dobrym sposobem na oszczędzenie czasu – nie na tym nam zależy, dlatego kontaktując się z nami, wsparcia udzieli Ci Dominika lub Ada. Obie sympatyczne i chętne do pomocy 🙂

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium