Z NAMI CELE STAJĄ SIĘ REALNE

PESPORT to nie tylko sklep internetowy. To ludzie z pasją do sportu, młodzi, kreatywni i świadomi. Mamy sporo doświadczenia i wiedzy dlatego rozumiemy Twoje potrzeby.

Chcemy zaoferować coś więcej niż tylko miejsce, w którym zakupisz sprzęt sportowy. Możliwość uprawiania sportu powinna być dostępna dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania i zasobów finansowych. Pragniemy by aktywne spędzanie czasu, stało się codzienną rutyną dla nas wszystkich. Pesport to miejsce, w którym każdy może wybrać swój sposób na aktywność.

Wierzymy w to, że każda sytuacja postrzegana jako szansa to skok naprzód. Niezależnie od tego, czy jest pozytywna, czy negatywna, zawsze trzeba obrócić ją jako korzyść. Jeżeli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to tylko dzięki ludziom, którzy dają szansę i tym którzy szansę tę wykorzystają.

Dbanie o dobre relacje z klientami to prawdziwe wyzwanie. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie. Dlatego na pytania, które są dla Ciebie ważne, odpowiedzi udzielą nasi konsultanci. Automatyczne odpowiedzi są dobrym sposobem na oszczędzenie czasu – nie na tym nam zależy. Czy rozmowa z automatem potrafi wzbudzić zaufanie i dostarczyć informacji, które są dla Ciebie ważne? 

Dla nas liczą się przede wszystkim ludzie, bo to dzięki Wam nasza praca ma sens. Codziennie pracujemy nad tym by ulepszać nasze usługi i zaoferować Wam unikalne rozwiązania.

 Wyróżnia nas przede wszystkim niezwykła obsługa klienta.

1. Porozmawiaj z nami. Nasi konsultanci są specjalnie dla Ciebie! Jeżeli masz pytania odnośnie swojego zamówienia możesz zadzwonić lub jeśli wolisz, napisać maila. Starannie odpowiemy na każde Twoje pytanie i w jak najlepszy sposób rozwiążemy wszelkie wątpliwości. Zapomnij o automatycznych sekretarkach i chatbotach.

2. Wiemy, że istotną kwestią przy wyborze produktów jest fachowe udzielenie informacji i indywidualne dobranie odpowiedniego wariantu do potrzeb użytkownika. Dlatego zawsze możesz zwrócić się do naszych asystentów, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Dodatkowo w odpowiedzi na często pojawiające się tematy stworzyliśmy zakładkę blogową, gdzie dzielimy się naszymi przemyśleniami i doświadczeniem.  

3. Słuchamy naszych klientów. Na bazie Waszych opinii wybieramy grupę najlepszych marek sprzętów i akcesoriów treningowych w Polsce. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i wskazówki, dlatego cały czas poszerzamy naszą ofertę o produkty, które są dla Was interesujące. 

4. Staramy się zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi i sprzętu, który oferujemy. To dla Was wypracowaliśmy wygodny i niepowtarzalny system reklamacji door – to – door. Oznacza to, że nie musisz się martwić o wysyłkę produktu. Wspólnie z serwisem zadbamy, aby odebrać reklamowany sprzęt i znaleźć satysfakcjonujące dla Ciebie rozwiązanie.