Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Maty pod sprzęt fitness to istotny element w każdej domowej siłowni. Głównym ich celem jest ochrona podłogi przed zarysowaniem oraz wgnieceniami od ciężaru. Puzzle pod sprzęt do siłowni wygłuszają również ćwiczenia oraz ewentualny upadek sprzętu. Poniżej znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Puzzle pod sprzęt do ćwiczeń - niezbędne do domowej i profesjonalnej siłowni

To właściwy czas, aby wykonać krok w stronę zakupu kompletu mat lub zestawu podłogowego puzzle. Entuzjazm i siła woli nawet największe mogą zawieść, gdy podłoga nie daje dobrego oparcia dla ćwiczącego lub dla sprzętu.Komentarze o hałasie i szybkim zużyciu starannie szlifowanej podłogi będą nie na miejscu. Wybierz praktyczne akcesorium im szybciej, tym lepiej - z uwagi na dbałość o komfort wykonywania ćwiczeń, sprawność urządzeń i stan pomieszczeń. Dzięki profesjonalnym artykułom sportowym na PESport.pl jakość Twoich ćwiczeń podniesienie się. A pomieszczenie będzie zabezpieczone bez względu na to, czy jest to typowa siłownia z maszynami o większym lub mniejszym metrażu, niewielkie studio, specjalna salka do ćwiczeń, domowy garaż lub piwnica czy pokój dzienny. Doposażenie w maty poprawi warunki do ćwiczeń.Szczegóły technicznej aranżacji przestrzeni do ćwiczeń są organizacyjnie bardzo ważne i potrzebne. Uwaga ćwiczącego skierowana powinna być tylko na ćwiczenia, aby osiągać założone rezultaty. Nie na niekontrolowany ruch przemieszczających się krążków, gryfów i hantli albo na stwierdzone odkształcenia podłoża. Oferowane produkty pochodzą od sprawdzonych, przeważnie krajowych dostawców. Dostarczają oni produkty w oparciu o doświadczenie na rynku artykułów sportowych i dobre parametry cenowe. Łatwość wyboru wspomaga nawigacja na stronie sklepu internetowego.Zdecyduj, Kliencie, o zakupie zestawu mat puzzli, czyli płyt tworzących pewną całość. Podłoga gumowa do siłowni dzięki nim ułożona będzie trwała. Dowolnie komponuj dzięki łączeniu typu puzzle. Użytkownik, znając wymiar jednej tafli puzzli, dobiera ilości, które będą pasowały do indywidualnego zapotrzebowania i wielkości pomieszczeń. Sale treningowe czy lokale fitness wymagają zabezpieczenia zarówno w razie upadku ćwiczącego, jak i przemieszczania się urządzeń (nawet minimalnego) i sprzętów, czy też ich mechanicznego oddziaływania na otoczenie wskutek regularnego drgania. Mata pod sprzet sportowy na większej powierzchni podłogowej podnosi estetyczny walor pomieszczenia.
 
Dzięki zastosowanemu surowcowi maty puzzle siłownia są łatwe do czyszczenia - jak np. pianka EVA. Wystarczy umoczona w wodzie ścierka, która poradzi sobie z pozostałym tam kurzem.Często pochodzący z recyclingu surowiec, jak guma czy winyl, wpływają na oszczędną gospodarkę. Funkcja amortyzacji sprzętu na siłowni, będącego stale w dynamicznym użytkowaniu, i ochrona ćwiczących i podłogi są wystarczającymi wskazówkami, aby posiadać maty puzzle na wyposażeniu. Ich również używanie wiąże się, co bardzo ważne, z pochłanianiem dźwięku. Jako dźwiękochłonny element pomocne będą puzzle na siłownie.

Jakie wybrać maty pod sprzęt do siłowni?

Różne gęstości i grubości mat mają swoje przeznaczenie do różnych zastosowań. Wytrzymałe gumowe maty, jak puzzle crossfit sprawdzą się wybitnie do miejsc, gdzie dużo ćwiczy się.Przeważającym tworzywem, zastosowanym w ich produkcji, jest syntetyczny kauczuk NBR lub pianka EVA, ew. inne. Maty z puzzli winylowychpuzzle fitness, są zwykle przeznaczone do stosowania jako ergonomiczne maty "przeciwzmęczeniowe" do odciążenia pleców, szyi i nóg ćwiczących. Maty do ćwiczeń i pod sprzęt są odporne na wilgoć. Nie odkształcają się.Maty z pianki EVA są bardziej miękkie i bardziej kompresują, co sprawia, że maty podłogowe, jak mata pod sprzęt fitness, są idealne do stosowania w dużych i domowych siłowniach, studiach jogi, pomieszaniach do uprawiania sztuk walki, a nawet w przestrzeniach użytkowo-handlowych lub oświatowych. Mają stabilne łączenia, które w sposób trwały tworzą warstwę izolacyjną pod sprzętami, jak orbitreki czy ławeczki albo większe maszyny na siłowni itp.Posiadają 24-miesięczną gwarancję. Modułowe i trwałe łączenia puzzle to sposób, dzięki któremu będą mogły być dowolnie aranżowane: albo jako mata pod orbitrek (na przykład lub pod: atlasy, poręcze, bramy, wioślarze, wyciągi, trenażery), albo jako mata pod rower stacjonarny, albo też jako mata puzzle do ćwiczeń. Maty puzzle sprawdzą się znakomicie jako stabilizator pod większymi urządzeniami, przyrządami i maszynami stojącymi w siłowni, w miejscu ćwiczeń. Należy je umieszczać, aby stopować mechanizm wibracji, który nie służy ćwiczącemu, urządzeniom, podłodze. Elementy antywibracyjne są konieczne do zastosowania, aby oddzielić duże urządzenie sportowe, jak motylki, od fundamentu, na którym są ustawione. Mniejsze przyrządy zaś, jak odłożone na bok sztangi, gryfy nie będą dezelować podłogi.

Przegląd dostępnych puzzli i mat pod sprzęt na PESport.pl

Produkty są wykonane z termoizolacyjnej, absorbującej wstrząsy, wodoodpornej pianki EVA (kopolimer etyleny i octanu winylu). Puzzle pod sprzęt do siłowni, ćwiczeń HMS PRO są w cenie 1 szt. za 79 zł. Ich klasa twardości jest duża i wynosi 30 - to produkt premium. Będzie świetnym izolatorem podłoża. Wymiary:
  • po złożeniu 6 elementów: 180 x 120 cm,
  • a wymiary 1 elementu: 60 x 60 x 1,2 cm.
Mata puzzle pod sprzęt do siłowni MP12 również polskiej firmy HMS jest w cenie 4 szt. Wymiary:
  • po złożeniu 4 elementów: 122 x 122 cm,
  • a wymiary 1 elementu: 61 x 61 x 1,2 cm.
Otrzymują Państwo maty na duże obciążenia za wyjątkowo konkurencyjną cenę. Puzzle pod sprzęt fitness do siłowni o wymiarach: 62 x 62 x 1,2 cm firmy SMJ Sport są w cenie 4 szt. Produkt polskiej firmy posiada dobre antypoślizgowe właściwości. Do zwrócenia uwagi na te puzzle zachęcają dołączane do każdego kompletu dodatkowe brzegowe listwy. Puzzle podłoga pod sprzęt do siłowni niebieskie, mają wymiary: 60 x 60 cm x 1,2 cm. Produkt firmy Enero jest w cenie 4 szt. Ciekawa kolorystyka sprawdzi się do różnych pomieszczeń, szczególnie gdzie jest mniej światła dziennego. Znajdzie zastosowanie jako mata amortyzująca i dźwiękochłonną. Amortyzujące puzzle do siłowni pod sprzęt o wymiarach: 61 x 61 x 1,2 cm firmy EB Fit są w cenie 4 szt. Producent jest znanym i wieloletnim wytwórcą drobnego sprzętu sportowego, jak i np. elektrycznych bieżni itp. Grubość i wielkość maty ochronnej będzie odpowiednia do tłumienia hałasów wytwarzanych przez przyrządy. Puzzle pod sprzęt do ćwiczeń, maty gumowe do siłowni są dostępne w kolorze czarnym, ciemnoszarym i niebieskim, w lazurowym odcieniu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium