Elektrostymulatory mięśni

Elektrostymulator mięśni to urządzenie, które skutecznie redukuje tkankę tłuszczową oraz ujędrnia sylwetkę. Jest bardzo przydatny także w obszarze rehabilitacji. Elektrostymulator umożliwia trenowanie mięśni brzucha mimowolnie podczas siedzenia na kanapie przed telewizorem czy podczas przygotowywania posiłków w kuchni — brzmi bardzo dobrze. Co Ty na to?

Produkty

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Elektrostymulator mięśni pochodzi z sektora rehabilitacji. W przypadku urazów i problemów z poszczególnymi grupami mięśni, jest stosowany do budowy mięśni. W tej metodzie elektrody przyklejane są do skóry nad mięśniem. Mięsień jest symulowany przez impulsy elektryczne. Mięśnie kurczą się, a impuls powoduje skurcz mięśni. W medycynie jest uważany za niezwykle pomocny i użyteczny. Powstaje jednak pytanie, czy sportowiec może wykorzystać tę metodę również do skutecznego budowania mięśni? Odpowiedź brzmi tak. Uważać muszą jednak na to urządzenie osoby z rozrusznikiem serca, czy padaczką. Budowa mięśni poprzez elektrostymulację jest sprawdzonym polem do zastosowania w elektroterapii. Tego typu terapia prądowa znajduje coraz więcej zwolenników, ponieważ daje efekty treningowe mięśni dla osób, które nie lubią się pocić i ćwiczyć. W rehabilitacji różnych uszkodzeń więzadeł, mięśni, ale także nerwów, ćwiczenia mięśni poprzez elektrostymulację jest od dawna szeroko stosowana w fizjoterapii. Aby zrozumieć, w jaki sposób elektrostymulacja jest stosowana do budowy mięśni, należy wyjaśnić, przynajmniej schematycznie, kilka podstawowych faktów na temat anatomii i fizjologii człowieka. Dobrowolne napięcie mięśni jest wywoływane przez impulsy nerwowe, które są wysyłane bezpośrednio do włókien mięśniowych. Impuls nerwowy powoduje reakcję chemiczną z uwolnieniem wapnia, która następnie wyzwala reakcję mechaniczną – połączenie pomiędzy włóknem mięśniowym a nerwem ruchowym. Reakcja mechaniczna oznacza skurcz lub stałe napięcie mięśnia. Przepływ prądu podczas elektrostymulacji imituje działanie nerwów za pomocą specjalnie przystosowanych impulsów. W ten sposób zostaje zainicjowane niezamierzone lub zewnętrznie kontrolowane napięcie mięśnia. Aktualny impuls nakazuje skurcz włókien mięśniowych.

Elektrostymulator pośladków – jędrne i zgrabne

Elektrostymulator pośladków skutecznie kształtuje linię bioder. Reguluje, napina i wzmacnia pośladki, aby kształtować odpowiednią sylwetkę w obszarze bioder i tworzy idealne ciało. Wyposażony został w 6 trybów pracy oraz 20 poziomów intensywności, co pozwala zoptymalizować ćwiczenia i dopasować indywidualnie do każdej osoby, zarówno młodszej jak i starszej. Wykonany został z najlepszej jakości materiałów, co zapewnia długie lata użytkowania i skuteczność w działaniu. Wystarczy regularnie używać podczas normalnych czynności domowych, takich jak sprzątanie, gotowanie czy odpoczynek w fotelu. Jeśli chcemy przyspieszyć efekty spalania tkanki tłuszczowej to możemy używać elektrostymulatora podczas ćwiczeń, co zintensyfikuje efekty i szybciej osiągniemy cel.

Elektrostymulator mięśni brzucha – sposób na sześciopak

Elektrostymulator mięśni brzucha stanowi doskonałe wsparcie w drodze do pożądanej talii. Elektrody są wbudowane w rodzaj pasa i mogą być łatwo przymocowane wokół brzucha i dolnej części pleców. Technologia jest zaawansowana, a obsługa urządzenia jest bardzo łatwa i intuicyjna. Zaleca się, aby podczas stymulacji mięśni, mięśnie brzucha były napięte w celu zwiększenia pożądanego efektu budowania mięśni. Nie jest to jednak konieczne, ale pozwoli nam szybciej sprawić, że nasza sylwetka będzie wyglądać doskonale. Urządzenie to wystarczy używać 20 minut dziennie. Jest wyposażone w 20 stopni intensywności oraz 6 trybów do pracy. Każda osoba znajdzie odpowiedni poziom dla siebie i swoich możliwości. Jest to urządzenie renomowanej marki, co sprawi, że możemy być pewni, że posłuży nam wiele lat. Nasz sklep oferuje to urządzenie z 2 letnią gwarancją.

Profesjonalny elektrostymulator mięśni

Jak działa profesjonalny elektrostymulator mięśni? Gdy mięsień jest zmuszony do skurczu z zewnątrz, czyli chcemy osobiście go sprowokować do skurczu, to może on być łatwo ominięty. Z elektrostymulatorem, mięsień po prostu musi pracować. Prawdopodobnie największą zaletą elektrostymulacji jest to, że nawet głęboko położone włókna mięśniowe mogą być trenowane przez leczenie prądem. Podczas normalnego treningu, niektóre włókna mogą być trudne do treningu na zasadzie dobrowolności, a elektrostymulacja nie ma wyjścia. Podczas normalnych, dobrowolnych napięć mięśniowych, zazwyczaj tylko około 60 – 70% włókien mięśniowych jest aktywowanych jednocześnie. W przypadku stosowania urządzeń do budowy mięśni odsetek ten wzrasta nawet do 90%. Z tego właśnie powodu elektrostymulacja jest często stosowana jako dodatkowa metoda treningowa w sportach wyczynowych. Profesjonalne urządzenie, które oferujemy mają kilka zalet, takich jak:

  • bodźce zewnętrzne powodują zwiększenie napięcia w mięśniach, co poprawia ich rozwój
  • poprzez stymulację elektryczną można osiągnąć długotrwałe napięcie mięśni, co prowadzi do ich wzmocnienia
  • urządzenie skupia się na grupach mięśni lub na poszczególnych mięśniach i żadne włókno mięśniowe nie zostanie podczas treningu pominięte
  • związane ze zmęczeniem obniżenie wydajności ośrodkowego układu nerwowego jest ignorowane i można osiągnąć zwiększony zakres i intensywność treningu
  • wymagany czas ćwiczeń jest znacznie krótszy niż w przypadku konwencjonalnego treningu siłowego
  • ćwiczyć można podczas codziennych czynności wykonywanych w domu bądź podczas odpoczynku

Elektrostymulator mięśni kegla

Elektrostymulator mięśni kegla jest niezwykle pożądanym urządzeniem, aby wzmocnić mięśnie dna miednicy mniejszej. Regularne stosowanie elektrostymulatora, to znaczy codziennie przynajmniej przez 20 minut, pomoże w dość szybkim czasie (w przeciągu 2 do 3 tygodni w zależności od stopnia osłabienia mięśni) wzmocnić siłę mięśni kegla. Pozytywne efekty związane ze wzmocnieniem tych mięśni to poprawa życia seksualnego czy rozwiązanie problemów z nietrzymaniem moczu. Elektrostymulator mięśni mimowolnie pobudza pożądane mięśnie do pracy za pomocą elektrostymulacji, a z drugiej strony pozwala “nauczyć się” tym mięśniom kurczyć siłą własnej woli. Najważniejszą cechą elektrostymulatora jest to, że jest on w stanie doprowadzić mięsień do bardzo dużej intensywności, co nie byłoby możliwe do uzyskania za pośrednictwem impulsów naturalnych.

Elektrostymulatory opinie

PESport jest firmą, która działa z myślą o osobach kochających sport i ćwiczenia. W trakcie swojej działalności zyskaliśmy wielu klientów, którzy do nas wracają. To poprzez ich opinie możecie Państwo zobaczyć, że urządzenia, które oferujemy są najwyższej jakości. Klienci, którzy zakupili elektrostymulatory piszą, że widzą poprawę swojej sylwetki po regularnych treningach z ich zastosowaniem. Największym plusem elektrostymulacji jest to, że nie trzeba wychodzić z domu i iść na siłownię. Wystarczy założyć urządzenie i można wykonując domowe czynności ćwiczyć odpowiednie partie mięśni. Nie wymaga to specjalistycznej wiedzy, zakupu profesjonalnego ubioru, czy kosztów związanych z personalnym trenerem. Wystarczy 20 minut dziennie, aby w krótkim czasie zobaczyć efekty i wysmuklić swoją sylwetkę. Różne poziomy intensywności, w które wyposażone są elektrostymulatory dopasowują się do każdej osoby indywidualnie według potrzeb. Jeśli nie lubisz się pocić i nie masz czasu na treningi poza domem to elektrostymulator jest urządzeniem stworzonym dla ciebie. Pozytywny efekt ich działania jest naukowo udowodniony i jest on stosowany w wielu dziedzinach.