Hulajnogi dla dzieci

Często zastanawiamy się jaki rodzaj hulajnogi dziecięcej wybrać? Czym one się różnią, które są bezpieczniejsze dla dziecka małego, a które dla takiego w wieku przedszkolnym? Mimo tego, że wielu osobom wybór taki spędza sen z powiek, nie jest on tak na prawdę taki trudny. Zjedź niżej i zobacz, jakie to proste!

Produkty

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Hulajnogi dla dzieci – jakie dla jakiego wieku?

Najlepszym modelem hulajnogi dla 3 latka jest taki, który posiada trzy kółka. Zapewnia on bezpieczeństwo, ale także przednią zabawę naszemu dziecku! Pozwala wdrożyć się dziecku w świat skatingu od najmłodszych lat i umożliwia mu nabycie umiejętności, które ułatwią mu korzystanie w przyszłości hulajnóg dwukołowych. W ofercie znajdą Państwo zarówno hulajnogi dla dziewczyn, jak i hulajnogi dla chłopców, co jest bardzo ważną rzeczą dla naszych pociech! Hulajnogi dla 3 latka są wspaniałym prezentem, który zapewni długie godziny zabawy na świeżym powietrzu, jak i pomoże dziecku w rozwijaniu nowej pasji! Hulajnogi dla 4 latka są nie mniej łatwym wyborem. Najlepsze propozycje sprzętu dla dziecka w takim wieku, to hulajnogi ułatwiające nabycie podstaw freestyle’u. Polecane tutaj są hulajnogi o mniejszej średnicy kół. Zapewniają one bezpieczniejszą jazdę, co wiąże się z lepszą zwrotnością, a zarazem mniejszą prędkością możliwą do osiągnięcia. Wybór hulajnogi dla 5 latka nie wiele odbiega od wyboru takiej, dla dziecka 4 letniego. Jeżeli jednak uważamy, że nasze dziecko jest już na odpowiednim poziomie, możemy zainwestować w koła o profilu dającym lepszą przyczepność, który pomoże rozwijać jego pierwsze tricki! Hulajnogi dla 6 latka mogą być już o wiele bardziej zaawansowane. Można wtedy zainteresować się już, zależnie od umiejętności dziecka, hulajnogami o większej średnicy kół! Hulajnogi takie posiadają także niejednokrotnie większą wytrzymałość, w zależności od wybranego modelu.

Hulajnogi dla dziewczynki a dla chłopca

O ile w wieku późniejszym hulajnogi dziecięce nie posiadają aż tak dużego rozbicia na dziewczęce i chłopięce, o tyle w wieku dziecięcym jest to dla naszych dzieci bardzo ważne. Dzieci zwracają uwagę przede wszystkim na kolory, ciągle obserwują otaczający nas świat, dlatego w naszej ofercie znajdziemy modele kolorystyczne dostosowane zarówno dla dziewczyn, jak i dla chłopców. Nie od dziś wiadomo, że każdy chłopiec uwielbia kolor niebieski, a każda dziewczynka uwielbia kolor różowy! U nas znajdziecie zarówno te modele kolorystyczne, jak i kilka innych, które pozwolą z radością wybierać hulajnogi Waszym dzieciom w naszym sklepie. Hulajnogi dla dzieci jednakże nie różnią się specyfikacjami, zatem zarówno dziewczyny, jak i chłopcy mogą w pełni cieszyć się z jazdy na nich , a także z nauki nowych sztuczek!

Hulajnogi dla dzieci od najlepszych dostawców

Na rynku znajdziemy wielu dostawców hulajnóg dla dzieci, co wiąże się z dużym popytem na nie. Postaramy się Państwu przybliżyć kilka najlepszych marek, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo jazdy nie zmniejszając przy tym frajdy! Marka Globber specjalizuje się przede wszystkim w hulajnogach trójkołowych i jest polecana nie tylko przez wzgląd na ich duży wybór czy przystępną cenę, ale także z względu na wysoką jakość wykonania owego sprzętu, który umożliwia długie godziny jazdy bez przedwczesnego niszczenia sprzętu. Także przez wzgląd na najmłodszych stosują w swoich sprzętach LEDy, które umożliwiają zabawę także po zmroku. Również firma Enero ma w swojej ofercie głównie hulajnogi dla dzieci trzykołowe. Specjalizuje się ona w wykonywaniu niskobudżetowych hulajnóg dla najmłodszych, z uwzględnieniem wysokiej jakości wykonania i bezpieczeństwa użytkowania. Jeżeli interesują nas hulajnogi dziecięce jednokołowe, które umożliwią podstawy freestyle’u , to powinny nas zainteresować sprzęty , które wyszły z fabryk Meteor czy Powerblade. Cechują się one bardzo dużą wytrzymałością, która pozwala na wykonywanie o wiele bardziej skomplikowanych wariacji, specjalnie przystosowanym profilem kół, umożliwiającym szybką jazdę , która zapewnia wysoką adrenaliną. To wszystko w odniesieniu do bardzo przystępnej ceny sprawia, że te modele są warte uwagi! Jeżeli chcemy zacząć zabawę z naszymi dziećmi, to w ofercie firmy SMJ Sport znajdziemy także hulajnogi wyczynowe dla dorosłych. Pozwoli to na długie godziny zabawy i zacieśnianie więzi z naszymi pociechami! Ostatnią i zarazem bardzo ciekawą pozycją są także hulajnogi dziecięce z pompowanymi kołami, które znajdziemy w ofercie NILS EXTREM. Wysoki profil kół sprawia, że najmłodsi, którzy lubią osiągać wysoką prędkość jazdy poczują się spełnieni, a bezpieczeństwo zapewnią im ręczne hamulce zarówno przednie jak i tylne.