Obciążenia kompozytowe i bitumiczne

Trening z ciężarkami to świetny sposób na wzmocnienie mięśni i poprawienie ich napięcia. Obciążenia kompozytowe, jak i bitumiczne nadają się do użytku zarówno w domu, jak i w profesjonalnych siłowniach, więc nie ma znaczenia, na jakim poziomie zaawansowania jesteś — możesz śmiało rozpocząć trening siłowy nawet od lekkiego obciążenia.

Produkty

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Obciążenia kompozytowe i bitumiczne – jakie wybrać?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z obciążeniami do ćwiczeń, to nasze lekkie kompozytowe i bitumiczne obciążenia treningowe będą naprawdę przydatne. Ważą one 1, 5, 10 lub 20 kg. Wykonane z trwałych materiałów pozwalają na bezpieczne przechowywanie. To, co czyni je tak użytecznymi, to niewielka różnica wagi między sobą, dzięki czemu możesz stopniowo zwiększać twoją siłę.

Jeśli chcesz stać się jeszcze silniejszy, to dlaczego nie zdecydować się na talerze i hantle treningowe wykonane z materiału bitumicznego? Ich powierzchnia ma chropowatą fakturę, która ułatwia chwytanie i zapewnia doskonałą przyczepność podczas ćwiczeń z nimi. Oznacza to, że ciężary nie wypuszczą Cię z ręki i nie wyślizgną się podczas niektórych ćwiczeń, np. podczas robienia przysiadów. To, co czyni nasze ciężarki bitumiczne tak wyjątkowymi, to atrakcyjna cena oraz łatwość w przechowywaniu, jak i wytrzymałość. Możesz je znaleźć we wszystkich wagach od 1 do 20kg.

Jeśli jesteś elitarnym – profesjonalnym sportowcem lub pracujesz w branży fitness, to możesz wybrać nasze ciężkie bitumiczne obciążenia treningowe z metalową wkładką. Sprawdzą się one podczas wykonywania ćwiczeń izometrycznych, dynamicznych i balistycznych – na przykład podczas przysiadów czy martwego ciągu. Ich powierzchnia ma specjalną fakturę, dzięki czemu możesz je pewnie trzymać. Odważniki mają metalową wkładkę dla większego bezpieczeństwa i są pokryte żywicą. Te obciążenia treningowe kompozytowe są jednymi z najbardziej wytrzymałych, ponieważ zostały wykonane z bardzo mocnych materiałów, co jest niezbędne nawet w profesjonalnych siłowniach.

Obciążenia bitumiczne na gryf od EB FIT

są wspaniałym akcesorium treningowym

– Trwałe i w atrakcyjnej cenie.

– Optymalnie wyważone ciężarki z różnymi płytkami wagowymi, odpowiednie do wszystkich rodzajów ćwiczeń fitness.

Wszystkie bitumiczne obciążenia na gryf od EB FIT są pokryte żywicą, dzięki czemu są bardzo trwałe. Umożliwia to również zmianę koloru powłoki. Oferujemy w kolorze czarnym, srebrnym i niebieskim.

– Obciążniki z grubą strukturą.

– Optymalnie wyważone ciężarki odpowiednie do wszystkich rodzajów ćwiczeń.

Lekkie talerze do ćwiczeń EB FIT wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego pokryte żywicą. Oferujemy zarówno talerze 1kg (lekkie), 2,5kg jak i 20kg (ciężkie) ciężary tego typu. Możesz wybierać spośród wielu atrakcyjnych kolorów, takich jak biały, żółty i pomarańczowy. Jak już wiesz, w tym artykule mówimy o odważnikach kompozytowych. Jest coś jeszcze. Idea naszej firmy prowadzi również sprzedaż obciążników bitumicznych.

Elegancka forma ciężaru, który składa się tylko z dwóch elementów – winylu i piasku (który służy jako wypełniacz). Dlatego też są one najbardziej pożądane w klubach fitness. Można powiedzieć, że elementy bitumiczne są lżejsze od obciążników wykonanych z innych materiałów, ponieważ winyl znany jest ze swojej lekkości i wytrzymałości. Nie można ich jednak sterylizować w autoklawie ani wystawiać na duże różnice temperatur. Aby zapewnić jakość mas bitumicznych, są one kontrolowane w bardzo małych partiach.

Podczas produkcji zwraca się ogromną uwagę na szczegóły. Dzięki tej metodzie nasza firma zapewnia, że po latach użytkowania ciężarki bitumiczne zachowają swoje właściwości i wygląd. Koniecznie sprawdź je w swoim lokalnym fitnessie. I oczywiście nasza firma oferuje wysyłkę, która jest darmowa dla zamówień od 199zł.