Łańcuchy treningowe

Popularny przyrząd, jakim jest łańcuch treningowy to doskonały przyrząd do gryfów i pasów treningowych. Sprawdzony system szybkiego montażu i demontażu pozwala na intensywny i płynny trening z dodatkowymi obciążeniami, co pomaga dodatkowo wzmocnić i rozbudować masę mięśniową. Poznaj jego zalety! 

Nic tu jeszcze nie ma. Wróć na stronę główną i kontynuuj zakupy

Dostępne w sklepie sportowym PESport.com.pl łańcychy do ćwiczeń dostępne są w kilku opcjach. Wszystkie produkowane są z wysokiej jakości stali dlatego też trening z wykorzystaniem opisywanych przyrządów jest bezpieczny. Dostępne w tej kategorii produkty idealne są zarówno do profesjonalnych jak i domowych, amatorskich siłowni. Trening z wykorzystaniem łańcuchów na gryf jest rewelacyjny, bardzo intensywny i efekty są rewelacyjne. Wszystko za prawą liniowego przyrostu wielkości obciążenia wraz z odrywaniem się od podłoża kolejnych sekcji łańcucha. Łańcuchy na gryf Tak jak wcześniej wspomniano łańcuchy do ćwiczeń nakłada się na gryf z jednej i drugiej strony. Dzięki temu w procesie treningu działa nie tylko stałe, założone obciążenie ale również dodatkowe w postaci ciężaru łańcucha, które zwiększa się wraz z ruchem unoszenia gryfu z obciążeniem. Takie połączenie łańcucha i gryfu ze stałym obciążeniem doskonale nadaje się do efektywnych treningów siłowych na przyrost masy mięśniowej. W prezentowanej ofercie dostępne są obciążenia 2 x 15kg oraz 2 x 25kg. Podczas treningu występuje zjawisko poaktywacyjnego wzmocnienie skurczu mięśnie.

Łańcuchy HMS

Głównym naszym dostawcą prezentowanych przyrządów jest producent sprzętu sportowego i łańcuchów treningowych HMS. Jest to sprawdzony dostawca, którego produkty są najwyższej jakości.