Akcesoria do atlasów

Akcesoria do atlasów to doskonałe narzędzie używane w celu urozmaicenia treningu, szczególnie w domowej siłowni. Możliwość poszerzenia gamy ćwiczeń to główna korzyść, za którą doceniany jest uchwyt do wyciągu. Z pewnością również szybko się z nim polubisz!

Produkty

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Profesjonalne akcesoria do atlasów to niezbędne dodatki do każdej domowej jak i profesjonalnej siłowni. Kolekcja wysokiej jakości akcesoriów do atlasów jaką proponujemy w naszym sklepie obejmuje przede wszystkim pojedyncze uchwyty typu sznur do do wyciągu, liczne uchwyty do wyciągu górnego, różnego rodzaju uchwyty podwójne do atlasów oraz uchwyty proste. Dobry uchwyt to podstawa podczas intensywnych treningów na atlasie. Bezpieczeństwo jakie oferują proponowane przez nasz internetowy sklep sportowy akcesoria jak uchwyty to gwarancja bezproblemowego i efektywnego treningu. Wybrane modele są przez nas i naszych pracowników sprawdzane i dzięki temu oferujemy sprzęt i akcesoria do atlasów z gwarancją. Wybierz najnowsze modele sprawdzonych sprzętów i dodatków do swojej siłowni domowej lub profesjonalnej. W przypadku znacznych zakupów hurtowych na akcesoria do atlasów istnieje możliwość negocjacji cen, kodów rabatowych lub gratisów. Jeżeli nie wiesz dokładnie jaki uchwyt do atlasu wybrać to skontaktuj się z naszymi doradcami. Wieloletnie doświadczenie i osobista aktywność w sporcie sprawia, że dokładnie wiemy co jest najlepsze do wybranych ćwiczeń na atlasie. Stale powiększamy asortyment na akcesoria do atlasów, który obecnie obejmuje między innymi takie dodatki jak:

  • sznurowe, pojedyncze uchwyty
  • różnego rodzaju pojedyncze uchwyty do wyciągu górnego
  • różnego rodzaju podwójne uchwyty do wyciągu górnego
  • uchwyty proste

Sprawdź dostępne modele produktów i wybierz te, które dokładnie spełnią Twoje oczekiwania. Realizuj z PESport wyznaczone cele w zakresie poprawy tężyzny fizycznej, kondycji i ogólnego stanu zdrowia. Zachęcamy do stałych ćwiczeń po okiem profesjonalnego trenera lub z odpowiednio przygotowanym planem treningowym. Dzięki temu wyniki jakie będą osiągane w domowej lub profesjonalnej siłowni będą jeszcze lepsze i trwałe. Zapraszamy do zakupów.  

Atlasy do ćwiczeń – jak można je rozbudować?

Najpopularniejsze akcesoria do atlasów

Atlas do ćwiczeń stanowi jeden z bardziej funkcjonalnych urządzeń treningowych, który daje możliwość regularnych i równomiernych ćwiczeń nad konkretnymi partiami ciała. Jest to wielofunkcyjny sprzęt, który zastępuje wiele innych urządzeń. W zależności od tego, jak rozbudowany jest atlas, tyle partii mięśniowych możesz wzmacniać. Jest to bezpieczny przyrząd, który sprawdzi się zarówno u osób profesjonalnych, jak również tych, którzy zaczynają przygodę ze sportem. Każdy może indywidualnie dopasować obciążenie do własnych możliwości. Z jego pomocą wysmuklisz sylwetkę, poprawisz siłę mięśni, a co za tym idzie kondycję oraz zdrowie. Dodatkowymi atutami atlasu jest możliwość ćwiczenia w jednym czasie kliku osób, w zależności od posiadanego modelu. Ale co właściwie sprawia, że atlas jest takim świetny sprzętem? Oczywiście akcesoria do atlasów, dzięki którym możesz go rozbudować. I tutaj warto przejrzeć ofertę dostępnych akcesoriów, tak aby dopasować idealne rozwiązanie do własnych potrzeb. Najpowszechniej wybieranym uchwytem jest drążek do wyciągu górnego, który daje możliwość trzech uchwytów – wąskiego, szerokiego oraz szerokiego pod kątem. Z jego pomocą wzmocnisz mięśnie grzbietu oraz klatki piersiowej i przeprowadzisz kompleksowy trening. Podwójny uchwyt do atlasu może uzupełniać treningi z wyciągami dolnymi i górnymi, z pomocą którego wyrzeźbisz mięśnie grzbietu oraz ramion. Równie często wybieranym dodatkiem do atlasu jest uchwyt w postaci sznura, który także możesz zastosować w wyciągu dolnym i górnym. W ostatnim czasie popularne stały się ćwiczenia z taśmami. W tym przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem jest zestaw uchwytów do wyciągu wykonany ze stali, gdzie część chwytna pokryta jest pianką, a chwyt z zaczepem połączony jest taśmą. Z pomocą tych uchwytów możesz wykonywać bardzo wiele różnorodnych ćwiczeń.

Stalowe, podwójne, a może pojedyncze uchwyty do atlasu?

Jakie rodzaje uchwytów do wyciągów wybrać?

W zależności od tego, które partie mięśni chcesz trenować, możesz wybrać rożne akcesoria do atlasu do ćwiczeń. Jeśli zamierzasz ćwiczyć mięśnie grzbietu oraz ramion, najlepszym rozwiązaniem będą drążki do atlasu. Wśród nich znaleźć możesz drążki krótkie, długie, podwójne oraz łamane. Niektóre z nich skonstruowane zostały tak, aby można było chwycić go pod kątem, co dodatkowo angażuje do pracy inne partie mięśniowe. Oczywiście uchwyt zapewnia bardziej kompleksowy i efektywniejszy trening. Do pracy nad klatką piersiową najlepiej wybierz proste drążki. Jeśli chcesz skupić się nad wzmocnieniem bicepsów i tricepsów, to tutaj drążek łamany pozwoli na wzmocnienie tych partii ciała. Im drążek jest bardziej łamany, tym mocniej będą pracować mięśnie. Uchwyt do wyciągu krótki najlepiej sprawdzi się jako przyrząd uniwersalny. Z jego pomocą wzmocnisz różne partie ciała, co przyczyni się do ogólnej poprawy Twojej sylwetki. Możesz spotkać także obrotowe uchwyty, które sprawdzają się podczas wykonywania ćwiczeń na plecy oraz ramiona. Nie mniej popularne są sznury do wyciągu, za pomocą których możesz pracować nad mięśniami z jeszcze większą efektywnością. Uchwyt na kostkę do wyciągu będzie idealnym dopełnieniem dla tych, którzy chcą pracować nad całym ciałem. Na pewno wybierając uchwyty warto wybrać markowe, które będą służyć Ci przez wiele lat. Polecaną marką są uchwyty HMS, które wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości. Jest to także bezpieczeństwo ćwiczeń, co jest niezwykle ważne podczas treningu z dużymi obciążeniami.

Trening całego ciała bez wychodzenia z domu z atlasem

Budujemy domową siłownię – co potrzebujesz poza samym atlasem?

Na rynku możesz znaleźć różne modele atlasów o różnych funkcjach. W zależności od rozbudowania sprzętu, możesz trenować różne partie ciała. Jeśli dysponujesz większym pomieszczeniem, to warto zaopatrzyć się w urządzenie wielostanowiskowe. Konstrukcja taka pozwoli na to, abyś mógł dopasować akcesoria do atlasu w taki sposób, aby trening był efektywny i w pełni funkcjonalny. Oczywiście osoby, które chcą także poprawić kondycję, mogą dodatkowo zaopatrzyć się w inne sprzęty treningowe. Wszystko zależy od powierzchni, jaką dysponujesz. Sam atlas pozwala na wzmocnienie i rozbudowanie masy mięśniowej. Możesz także wysmuklić sylwetkę oraz zrzucić zbędne kilogramy. Ale jeśli chcesz zbudować w swoim zaciszu domowym w siłownię, to warto zakupić dodatkowo sprzęt, dzięki któremu poprawisz kondycję. Tutaj z pomocą może przyjść rower treningowy, albo orbitrek. Są to urządzenia, z pomocą, których przeprowadzisz trening cardio, a także znacząco poprawisz swoją wydolność. Ławeczka do ćwiczeń może także się przydać. Na niej będziesz mógł dodatkowo trenować mięśnie brzucha, a z pomocą hantli także górne partie ciała. Fajnym rozwiązaniem jest także skakanka, dzięki której możesz przeprowadzić szybką rozgrzewkę przed ćwiczeniami, a także trening, który zastąpi bieganie. Domowa siłownia może wyglądać tak samo jak fitness studio. Wszystko zależy od tego, co chcesz ćwiczyć i jaką powierzchnią dysponujesz. Na rynku dostępne są różnorakie urządzenia do ćwiczeń. A atlas i akcesoria do atlasów stanowią świetną alternatywę do ćwiczeń na siłowni.

Co jeszcze musisz wiedzieć o atlasie i akcesoriach dedykowanych do niego?

Na atlasie możesz ćwiczyć niemalże wszystkie partie mięśniowe. Dodatkowymi atutami tego urządzenia jest możliwość dopasowania różnych uchwytów, które pozwolą na efektywny trening. Uchwyt do wyciągu atlasu zazwyczaj wykonany jest z mocnej stali, co daje pewność długiej żywotności. Uchwyt do wyciągu oferuje bardzo wiele różnych możliwości. Oprócz najbardziej typowych ćwiczeń, możesz wykonywać bardzo dużo kombinacji ruchowych, które pozwalają na pracę nad wszystkimi mięśniami. Dodatkowo możesz także zastosować uchwyt na nogę do wyciągu, co pozwala na pracę nad dolnymi partiami ciała. Drążek do atlasu pozwoli na pracę nad mięśniami grzbietu oraz klatki piersiowej, a do wyrzeźbienia bicepsa wybierz drążek łamany. Zanim zdecydujesz się na zakup akcesoriów, to sprawdź ich przeznaczenie i czy na pewno będą Tobie potrzebne. Oczywiście wybierając uchwyty, sprawdź czy jest to dobrze wykonany sprzęt. W tym przypadku należy zadbać o swoje bezpieczeństwo. Jeśli chcesz, aby akcesoria były dobrej jakości, to wybierz sklep PESport, w którym znajdziesz produkty najwyższej klasy.