Bramki piłkarskie

Bramka piłkarska to element, bez którego nie zagramy w prawdziwą piłkę nożną. W szkołach bramki piłkarskie są odpowiednio dostosowane do wymiaru hali i boiska. Ja zatem wybrać odpowiednią bramkę piłkarską? Bramka do gry w piłkę nożną to sposób na wartościowy trening, zawziętą rywalizację oraz rozwijanie piłkarskiej pasji. Niech to będzie udany strzał!

Nic tu jeszcze nie ma. Wróć na stronę główną i kontynuuj zakupy

Wymiary bramki – jaką bramkę do gry w piłkę wybrać?

Bramka składa się z dwóch słupków z poprzecznym słupkiem i siatki. Najczęściej słupki od bramki do piłki, są czarno białe. Myślę, że pomaga to, w lepszej widoczności bramki. Dodatkowo obszar bramkarza na murawie oznaczony jest białymi liniami. na halach mogą to być linie o innych kolorach. Prawdziwe bramki do gry w piłkę nożną mają wysokość wynoszącą 244 cm, co równa się 8-iu stopom angielskim oraz szerokość mającą 732 cm, co daje 8 jardów. Siatka znajdująca się przy bramce, stanowi barierę do zatrzymania rozpędzonej piłki, gdy któryś z zawodników z boiska strzeli gola. Dostępne są jednak różnego rodzaju bramki o wymiarach, które możemy dobrać do konkretnego zapotrzebowania. W ofercie naszego sklepu znajdują się bramki o wymiarach jak: 182 cm x 121 cm x 63 cm oraz 243cm x 150cm.

Rodzaje bramek jakie zamówisz na PESport

Dostępne są bramki z rury aluminiowe, które mocowane są najczęściej na boiskach o betonowej nawierzchni, bądź rury stalowe również przystosowane do twardego podłoża. Według statystyk najchętniej kupowana bramka do piłki nożnej posiada rury aluminiowe, która oprócz obecności na asfalcie, sprawdza się idealnie na podłożu trawiastym. Wymiary bramki do piłki nożnej mogą mieć też co prawda inne wymiary np. bramka 5×2. Jest to bardziej rodzaj bramki treningowej. Bramka do piłki nożnej dla dzieci może także mieć wymiary 2,4m x 1,5m. Bramka 3×2 to często wymogi na zawody dla młodych amatorów piłki nożnej. Rozmiar bramki do piłki nożnej musi być dostosowany do wieku i wzrostu zawodników. Bramki ogrodowe, charakteryzują się różnymi wymiarami i obszerną kolorystyką. Jest to sprzyjające nawet dla ludzi wymagających, którzy mogą również i zaspokoić swoje pragnienia. Bramka dla dzieci do piłki nożnej musi być mniejsza niż bramki do piłki nożnej znajdujące się na stadionach. Przy zbyt dużych wymiarach, młodzi nie będą w stanie bronić goli przeciwnika. Bramki do piłki nożnej 3×2 są mniej kupowane niż bramki piłkarskie dla młodych, co jest nieopłacalne. Dla maluchów najważniejsza jest sama piłka. Zdarza się, że wymiary bramki piłka nożna przy danej bramce mogą być zmieniane. Co raz częściej można kupić regulowane bramki. Bramka do piłki na główne stadiony jest kupowana lepszej jakości. Piłkarze zawodowi wykonują mocniejsze strzały niż młodzi zawodnicy. Dlatego, gdyby ci zawodowi mieli słabe bramki, to ich gole mogły by zostawiać ogromne szkody tuż po pierwszym meczu. Bramki piłkarskie są umieszczone po obu stronach boiska, przy węższych jego bokach. Każda z dwóch drużyn rywalizujących ma swoją bramkę. Ich celem jest kopnięcie piłki do bramki piłkarskiej zespołu z przeciwnej drużyny. Bramki do gry w piłkę, które znajdziemy na stadionach mają siatkę o głębokości od 2 do 3 m głębokości. Długość ramy podtrzymującej siatkę to 120x100mm. Bramki piłkarskie aluminiowe, mają znacznie dłuższą żywotność niż inne. Dlatego stanowią częściej wybierany rodzaj. Wymiary bramki w piłce nożnej to podstawa, chociaż bez zgranej ekipy nie będzie pięknego meczu. Bramki dla dzieci do piłki nożnej, co raz częściej dostępne są nawet w marketach spożywczych. Ma to na celu zwiększenie aktywności już rozpoczynając od najmłodszego społeczeństwa. Warto kupować bramki piłkarskie dla dzieci w kolorach, będzie to większą zachętą. Można też postarać się, aby bramka piłkarska dla dzieci, była ozdobiona ulubionymi postaciami z bajek swoich pociech.

Gdzie warto zakupić bramkę?

Firma PESport to najlepsze przedsiębiorstwo posiadające szeroką gamę sprzętu sportowego, w tym bramek. Zawsze można liczyć na produkt we wcześniej podanym terminie. To tworzy duże zaufanie wśród ludzi do tej firmy. Kupując tu wiemy, że sprzęt jest wykonany fachową ręką, a jego cena będzie współgrała z jakością. Bramka piłkarska może okazać się, idealnym prezentem na imprezy okolicznościowe dla młodych. Nie stanowiłoby to dużego wydatku, a naprawdę okazało by się lepsze niż słodycze. Może przyczyniło by się to do odkrycia ich pasji właśnie w piłce nożnej. Bramka piłka nożna… to długo wyczekiwany prezent. Nie każdy może pozwolić sobie na jej zakup. Wpływ na to może być nie wielkie otoczenie. Nie jest to ostatnią opcją na rozwijanie pasji piłkarskich. Wszędzie funkcjonuje mnóstwo klubów piłkarskich, nie stanowiących wcale wysiłku dla portfeli. Oprócz tego warto pozwolić młodym na częste korzystanie z placu zabaw, bo to jest m.in idealne miejsce na zabawy z piłką. To tam często można korzystać z bramek do gry w piłkę nożną. Można w takim przypadku obdarować dziecko piłką, która będzie inicjatywą do ruchu. U osób które preferują częste zmiany wyglądu i ułożenia w ogrodzie preferuje się lekkie bramki przenośne.