Akcesoria fitness

Fitness to tego rodzaju ćwiczenia, które można wykonywać w domowym zaciszu oraz blisko natury. Jednak aby treningi były komfortowe oraz efektywne, warto wyposażyć się w odpowiednie akcesoria fitness, takie jak mata do ćwiczeń, gumy i taśmy oporowe, czy ciężarki fitness. Szukasz sportu dla siebie? To może fitness? 

Produkty

Jest 318 produktów.

Pokazano 1-40 z 318 pozycji

Akcesoria fitness PESport to wysokiej jakości produkty takie jak ciężarki do fitness, ekspandery do ćwiczeń, hula hop, maty do fitnessu, piłki do ćwiczeń, skakanki, stepy do ćwiczeń, twistery czy wałki i kółka do ćwiczeń. Wszystkie dostępne w tej kategorii produkty służą do tego aby maksymalnie ułatwić Ci osiągnięcie wyznaczonych celów jak poprawa ogólnej kondycji, zrzucenie wagi czy wzmocnienie mięśni i wytrzymałości oraz przede wszystkim poprawę zdrowia.

Tanie akcesoria do fitnessu

Chcąc oferować jak największej liczbie odbiorców cały asortyment jest tak dobierany aby proponowane sprzęty czy akcesoria były możliwie jak najwyższej jakości przy zachowaniu niskich i umiarkowanych cen. Dlatego też, współpracujemy wyłącznie z solidnymi producentami i dostawcami sprzętu sportowego. Kupując dostępne w tej kategorii akcesoria fitness masz gwarancję zakupu bardzo wysokiej jakości produktów, który na pewno posłuży wiele, wiele lat, w przeciwieństwie to marketowej oferty.

Akcesoria Fitness dla kobiet

Szczególną uwagę przykładamy do wyselekcjonowanego sprzętu do fitness dla kobiet. Dlatego znajdziesz tutaj kolorowe ciężarki i hantle winylowe do ćwiczeń o różnej wadze tak abyś mogła dobrać odpowiednie obciążenia – dostępne są od 0,5 kg aż do 5 kg. Pointensywnym treningu ważny jest relaks i rozmasowanie mięśni. W tym celu szczególnie polecamy profesjonalne, długie wałki do masażu gładkie lub z wypustkami o różnych kształtach. Każde ćwiczenia powinno się przeprowadzać w komfortowych warunkach, do tego celu dostępne są w tej kategorii produkty takie jak maty do ćwiczeń i maty do jogi, zwijane, z praktycznym uchwytem. Możesz zatem ćwiczyć w zaciszu domowym lub zabrać na łono natury i przy świeżym powietrzu trenować nad jeszcze lepsza formą swojego ciała.