HMS

Hantla Regulowana Żeliwna Do Siłowni 7kg SG01

Kod EAN: 5907695585285
94,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa jutro
Darmowa dostawa od 199,00 zł
Darmowy zwrot do 100 dni
Reklamacja door-to-door

Hantla Regulowana Żeliwna Do Siłowni 7kg SG01

    • Radełkowany uchwyt zapobiega ślizganiu się dłoni,
    • Chromowany gryf – gwarantuje odporność na korozję,
    • Wysoka jakość wykonania zapewnia wytrzymałość na wiele lat.

Hantla Regulowana Żeliwna Do Siłowni 7kg SG01

Hantla Regulowana Żeliwna Do Siłowni 7kg SG01, jest to przyrząd treningowy, który skutecznie pomoże wzmocnić i rozwinąć mięśnie. Cechą charakterystyczną produktu jest wysoka jakość wykonania, która zapewnia trwałość na lata.

Gryf krótki został wykonany ze stali, która podczas produkcji została poddana procesowi chromowania. Taki zabieg ma na celu zabezpieczenie przyrządu przed korozją. Kolejnym atutem jest radełkowana część chwytna, która zapewnia pewniejszy chwyt podczas wykonywania ćwiczeń.  Część na obciążenie jest gwintowana, co sprawia, że do zabezpieczenia obciążenia wykorzystujemy zaciski gwiazdkowe. Warto zaznaczyć, że w zestawie znajduję się komplet 2 zacisków gwiazdkowych, które również zostały poddane procesowi chromowania.

1427-medium_default.jpg

Obciążenie na gryf zostało wykonane z wysokiej jakości stopu żeliwa, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. W zestawie otrzymujemy: 2 x talerz 1kg, 2 x talerz 1,25kg.

Co ważne, przyrząd posiada możliwość regulacji obciążenia, pozwala to odpowiednio dopasować obciążenie do naszych możliwości oraz potrzeb.

Hantle treningowe żeliwne HMS – efekty treningu Jest to klasyczny przyrząd wykorzystywany do ćwiczeń zarówno w profesjonalnych jak i domowych siłowniach. Swoją popularność zawdzięcza dużej uniwersalności jaką oferuje, przy wykorzystaniu przyrządu możemy wzmacniać niemal każdą partię mięśni. Dzięki temu możemy skutecznie realizować zamierzone cele, takie jak: wymodelowanie sylwetki, wzmocnienie mięśnie, zrzucenie zbędnych kilogramów, rozwinięcie masy mięśniowej. Do osiągnięcie powyższych celów wystarczy ułożyć dobry plan i zadbać o odpowiednią motywację do systematycznych i sumiennych ćwiczeń.  

Dane techniczne

Materiał główny:
Stal, Żeliwo
Waga:
7 kg
Średnica:
30 cm
Średnica otworu:
31,5 mm

Opis

Materiał główny Stal
Żeliwo
Waga 7 kg
Średnica 30 cm
Średnica otworu 31,5 mm
HMS
5907695585285

Opinie

Na podstawie 0 opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Poszukiwania odpowiedniego produktu potrafią być wyczerpujące. Ty już wiesz, czym charakteryzuje się akurat ten. Podziel się swoją opinią i pomóż dokonać trafnego wyboru innym zainteresowanym.

Produkt nie posiada jeszcze opinii
Jesteś użytkownikiem? Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią.