HMS

Rowerek Treningowy Magnetyczny M9239P HMS Do 120kg

Kod EAN: 5907695590159
1 249,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa w poniedziałek
Darmowa dostawa od 199,00 zł
Darmowy zwrot do 100 dni
Reklamacja door-to-door

Rowerek Treningowy Magnetyczny M9239P HMS Do 120kg

  • Pozioma i pionowa regulacja siodełka – ułatwia zajęcie wygodnej pozycji,
  • Antypoślizgowe pedała z paskami –  pomagają w zachowaniu stabilnej pozycji podczas ćwiczeń,
  • Rolki transportowe – ułatwiają przestawianie sprzętu w dowolne miejsce,
  • Regulacja kąta nachylenia kierownicy – umożliwia trening również wyższym osobom,
  • Cicha i płynna praca urządzenia – nie generuje zbędnego hałasu podczas ćwiczeń.

Rowerek Treningowy Magnetyczny do 120kg M9239P HMS

Rowerek treningowy magnetyczny M9239P HMS do 120kg to popularny trenażer do ćwiczeń w domu. Cechą charakterystyczną przyrządu jest solidna i stabilna konstrukcja, która pozwala na intensywne ćwiczenia bez obaw o trwałość produktu. Trenażer został wyposażony w duże koło zamachowe o wadzę 9kg i aż 16 poziomów obciążenia, które pozwolą na precyzyjne dopasowanie obciążenia do naszych potrzeb i możliwości. Co więcej, dysponujemy automatyczną regulacją obciążenia, co zdecydowanie ułatwia przeprowadzenie płynnego treningu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy przerywać ćwiczeń aby manipulować obciążeniem. Jest to szczególnie przydatna opcja w przypadku treningów interwałowych.  

242-medium_default.jpg

Rowerek treningowy z programami M9239 HMS

Jednym z największych atutów przyrządu jest możliwość korzystania z programów treningowych, które są szczególnie przydatne przy regularnych ćwiczeniach. Pomagają urozmaicić trening i podnieść jego efektywność. Do dyspozycji mamy 10 automatycznych trybów pracy oraz 1 manualny. Oznacza to, że możemy zarówno rozpocząć ćwiczenia z gotowym już schematem treningu jak również dopasować sobie obciążenia indywidualnie pod nasze potrzeby. Z popularniejszych programów, które są dostępne są:    4 programy HRC, czyli ćwiczenia zgodne z pracą serca użytkownika    watt, czyli trening zgodny z wcześniej ustalonym parametrem mocy

Są to zaprogramowane i gotowe schematy ćwiczeń do których podczas jazdy trenażer dopasowuje obciążenie. Całością sterujemy za pomocą wielofunkcyjnego komputera, który dodatkowo zlicza podstawowe parametry treningu. Dzięki temu mamy gwarancje płynnego treningu i jednocześnie możliwość odpowiednie analizy ćwiczeń.  

248-medium_default.jpg

Rower magnetyczny M9239 HMS do treningu

Podczas jazdy angażujemy do pracy głównie mięśnie kończyn dolnych, między innymi: pośladków, ud czy łydek, w mniejszym stopniu zaangażowane są mięśnie brzucha. Dzięki temu przy tak szerokich możliwościach treningowych i odpowiedniej motywacji możemy skutecznie zrealizować nasze założenia treningowe, takie jak zrzucenie zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki, ujędrnienie pośladków i wysmuklenie nóg, zbudowanie kondycji fizycznej, usprawnienie ruchomości w stawach.Wystarczą systematyczne ćwiczenia, przypilnowanie odpowiedniej diety i będziemy mogli cieszyć się wymarzoną sylwetką.  

256-medium_default.jpg

Dane techniczne

Kolo zamachowe:
9 kg
Obciążenie maksymalne:
120 kg

Opis

Kolo zamachowe 9 kg
Obciążenie maksymalne 120 kg
HMS
5907695590159

Opinie

Na podstawie 1 opinii

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Poszukiwania odpowiedniego produktu potrafią być wyczerpujące. Ty już wiesz, czym charakteryzuje się akurat ten. Podziel się swoją opinią i pomóż dokonać trafnego wyboru innym zainteresowanym.

Produkt nie posiada jeszcze opinii
Jesteś użytkownikiem? Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią.